Series
Ratings
13
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.0