Series
Ratings
19
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- CasheroRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
Would You Marry Me?Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Shin's ProjectRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5