Movies
Ratings
102
CommissionRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 4.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Don't Call It MysteryRated ★ 4.0- A Hard DayRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.5
Hoshino Gen Dome Tour "POP VIRUS" at Tokyo DomeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0