Movies
Ratings
77
News of the WorldRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
Honest ThiefRated ★ 3.0
QueenpinsRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0