Series
Ratings
10
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
悪党~加害者追跡調査~Rated ★ 4.0- Drama Stage: Everyone Is ThereRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0