Series
Ratings
50
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 2.5
A Good Day to be a DogRated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
SUPER LOVERSRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 4.5
SUPER LOVERSRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.5
Youth of MayRated ★ 2.5
I-LANDRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 2.5- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 4.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 4.0