Series
Ratings
103
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.5
The Law of UekiRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
- Gag ConcertRated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0