Movies
Ratings
26
Love LetterRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
The Night of the HunterRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 5.0
RosettaRated ★ 3.5
T2 TrainspottingRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0