Series
Ratings
13
Back to SeventeenRated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 2.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 3.5
Ancient Love PoetryRated ★ 4.5
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0