Series
Ratings
102
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.0