Titles you rated
ManifestRated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0