Movies
Ratings
186
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0