Series
Ratings
100
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- 제철남자Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 3.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0