Movies
Ratings
24
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0