Series
Ratings
133
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.5- In Your Brilliant SeasonRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The Great ShowRated ★ 2.5
I Have A GoalRated ★ 4.0
I'll Take the Trip for YouRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 3.5
The Ghost DoctorRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 1.0
A-TEENRated ★ 4.0
Live OnRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 1.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Her Private LifeRated ★ 2.5
Cheer UpRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 1.0