Movies
Ratings
110
The Peach TreeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0