Titles you rated
UnnaturalRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 1.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0