Series
Ratings
31
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
American GodsRated ★ 3.0
Oats StudiosRated ★ 3.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0