Series
Ratings
64- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 0.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
JormungandRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Grand BlueRated ★ 2.5
Eden of the EastRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0- Death NoteRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 2.5
원피스 1기Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Golden Kamuy Season 3Rated ★ 3.5
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5