Movies
Ratings
146- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
- D-WarRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.5
Wedding DressRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5