Titles you rated
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0