Series
Ratings
236
The Angel Next Door Spoils Me Rotten Season 2Rated ★ 2.5
Ganbare Douki-chanRated ★ 2.0
There Was a Cute Girl in the Hero's Party, so I Tried Confessing to HerRated ★ 1.5
You and I Are Polar OppositesRated ★ 3.5- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 1.5
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.0
'Tis Time for "Torture," Princess Season 2Rated ★ 3.5
The Demon King's Daughter Is Too Kind!!Rated ★ 2.5
My Friend's Little Sister Has It In for Me!Rated ★ 1.5
My Awkward SenpaiRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Vampires Chan Can't Suck ProperlyRated ★ 2.5
Inexpressive Kashiwada and Expressive OotaRated ★ 2.0
With You and the RainRated ★ 2.5
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0