Movies
Ratings
40
Sons of the Neon NightRated ★ 2.5
Mysterious SkinRated ★ 3.5
JoleneRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0- NN4444Rated ★ 3.0
World of GloryRated ★ 2.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Less Than ZeroRated ★ 2.5
SLC Punk!Rated ★ 2.5
20th Century NostalgiaRated ★ 4.0
The Reluctant FundamentalistRated ★ 3.0
Under the Silver LakeRated ★ 3.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
Watching the DetectivesRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The VanishingRated ★ 4.0
Valerie and Her Week of WondersRated ★ 4.0- Best Regards to AllRated ★ 0.5