Series
Ratings
204
Our BluesRated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 1.5
Woman of DignityRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 4.5
On the Way to the AirportRated ★ 4.5