Series
Ratings
66
Boyfriend on DemandRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 1.5
Romance of a Twin FlowerRated ★ 1.0
Melody of Golden AgeRated ★ 1.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.5
Love You Seven TimesRated ★ 5.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
SirensRated ★ 1.0
Lovestruck in the CityRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
GoblinRated ★ 0.5
Skip and LoaferRated ★ 0.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 0.5