Series
Ratings
164
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- 아이 엠 복서Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 4.0- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 3.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Divorced Singles Season 7Rated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5
Desperate Mr. XRated ★ 3.5