Movies
Ratings
413
SicarioRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
StutzRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0