Series
Ratings
196
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 2.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5- Trailer Park BoysRated ★ 4.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.5
Trailer Park BoysRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5