Series
Ratings
136
The MentalistRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
SafeRated ★ 2.5
Dexter: Original SinRated ★ 4.0
Dexter: ResurrectionRated ★ 5.0
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0