Movies
Ratings
30
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0