Movies
Ratings
1184
The RevenantRated ★ 3.5
PigRated ★ 3.5
LivingRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5
The TruthRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 4.0
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The Taste of OthersRated ★ 3.5
CapoteRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
HighlanderRated ★ 3.0
The Guns of NavaroneRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5
Millennium ActressRated ★ 3.5
The Road HomeRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 1.0
The Chinese FeastRated ★ 2.5