Titles you rated
And Then There Were NoneRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0- Midnight Food StoreRated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 5.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- M&MRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0