Movies
Ratings
1153
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
Civil WarRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0