Titles you rated
Monsters at Work Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0