Series
Ratings
75
Attack on TitanRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Abstract: The Art of DesignRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0