Movies
Ratings
112
One DayRated ★ 3.0
Lullaby for PiRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0