Movies
Ratings
158
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5