Series
Ratings
147
Snow WhiteRated ★ 2.0
Glass SlippersRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 2.5
- The Path to GloryRated ★ 2.5
- Loving YouRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Romance TownRated ★ 2.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 2.0- My Love PatzziRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.0