Series
Ratings
60
Nodame CantabileRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5