Series
Ratings
125
Eyes of WakandaRated ★ 2.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
IronheartRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 1.5
Agatha All AlongRated ★ 2.5
X-Men '97 Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
EchoRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Dr. BrainRated ★ 2.5