Movies
Ratings
61
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.0