Movies
Ratings
243
Another ChildRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Girls on topRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 1.5
Time to HuntRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 3.0