Movies
Ratings
85
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 4.0