Series
Ratings
11
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.5