Movies
Ratings
205
AssassinationRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 2.5