Series
Ratings
13
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0