Movies
Ratings
498
Live TVRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
AzoomaRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 0.5
The FourRated ★ 3.5
Never to LoseRated ★ 1.0
RampageRated ★ 3.5
Man on WireRated ★ 3.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 2.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
Big BangRated ★ 4.0
Karas: The ProphecyRated ★ 4.0
Original SinRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 2.5
TimecopRated ★ 3.5
VidocqRated ★ 4.0
Wild HogsRated ★ 4.0- Running WildRated ★ 1.0
My BrotherRated ★ 3.5