Series
Ratings
203
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0- Fresh PreCure!Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.0
- MegaMan NT Warrior StreamRated ★ 4.5
- MegaMan NT Warrior AxessRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5- Chibi Maruko-chan Season 2Rated ★ 4.5
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
Wedding Peach DXRated ★ 4.5
The King in LoveRated ★ 3.0
Children of A Lesser GodRated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.5