Series
Ratings
15
A Shoulder to Cry OnRated ★ 5.0
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
First Love AgainRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0