Titles you rated
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 1.0
DuneRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 2.0
Full Metal JacketRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
TangledRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5